חינוך גופני תש"פ

אז מה היה לנו במחצית א'?

כדורסל– נבחרת הכדורסל של י-י"ב, עם המאמן דרור בריגר, הגיעה למקום השלישי בטורניר העירוני. נבחרת ט, עם המאמנים דרור בריגר ויובל כהן, סיימה במקום השני בטורניר העירוני. נבחרת ז-ח תתחרה במחצית ב. תודה לאלונה שמלווה את נבחרות הכדורסל לאורך השנה. 

קטרגל– נבחרת י-י"ב השתתפה באליפות מחוז תל אביב וסיימה במקום הרביעי והמכובד מבין 16 קבוצות. נבחרת ט' השתתפה באליפות תל אביב וסיימה במקום הראשון מבין 20 קבוצות. הנבחרת עלתה לאליפות המחוז, שם תתמודד על הגביע עם עוד 3 נבחרות נוספות שהעפילו לבית הגמר המחוזי. נבחרת ז-ח תתחרה במחצית ב. תודה לאלון טוויג המנצח על כל נבחרות הקטרגל והכדורגל.

כדוריד– נבחרת ט גברו השנה על בית הספר תיכונט ועירוני י"ב באליפות תל אביב ועברו לשלב הבא- אליפות המחוז, שם התמודדו נגד שז"ר קריית אונו ואוהל שם רמת גן. שחקני הנבחרת הציגו רצינות, התמדה, ונוכחות באימונים. חלקם אף עזרו בהרכבת הנבחרת, בניית טקטיקות והכנת השחקנים. נבחרת י-י"ב השתתפה השנה באליפות המחוז, ובמשחק צמוד ומותח הפסידה לבית הספר אוהל שם. נבחרת ז-ח תתחרה במחצית ב. תודה למורה אלכסיס ליאן על ליווי ואימון הנבחרות.

כדורעף– השנה פתחנו את העונה עם 8 קבוצות מכיתה ז ועד י"ב, בנים ובנות- 85 נערים ונערות. נבחרת הבנות של י-י"ב הגיעו עד לשלב רבע הגמר באליפות התיכונים. נבחרת הבנים של י-י"ב ניצחו במשחקים של מחוז תל אביב אך לא צלחו את העלייה חזרה לליגת העל. נבחרות ז-ט עובדים קשה ומתחרים כרגע במשחקי הליגה. השנה מנצחים על הקבוצות המאמנים דני קישיצקי וגיל דגן. אתי גלוזר מנהלת המועדון הבית ספרי ושי מטלון מרכזת כיתות הספורט. 

תלמידי הכיתות הקטנות ז-י"ב השתתפו במחצית זו בשתי תחרויות- מרוצי שדה- התלמידים רצו למרחק של 1 ק"מ, תחרות אתלטיקה- התלמידים השתתפו במקצועות כגון: קפיצה לרוחק, ריצה קצרה, קפיצה לגובה ועוד. כל הכבוד לתלמידים על השתתפותם בתחרויות ולצוות שנתן יד וסייע רבות, וכמובן למורים לחנ"ג שהכינו את התלמידים לקראת התחרויות.

גם תלמידי ז-י"ב השתתפו באליפות המחוז במרוצי שדה. בנות י-י"ב הציגו השנה נבחרת מרשימה ורצינית. בנוסף, תלמידי י-י"ב , בנים ובנות השתתפו בתחרות אתלטיקה שהתקיימה באצטדיון הדר יוסף. התלמידים ייצגו את בית הספר בכבוד!

כיתות הספורט ממשיכות להתאמן, לשחק ולהתחרות הן בכדורעף והן באתלטיקה. בנוסף, התלמידים נהנים מפעילויות העשרה שהתקיימו במחצית זו כגון: אימון במתחם נינג'ה ישראל, החלקה על הקרח, ביקור בחוויה האולימפית, והרצאות העשרה של ספורטאים בכירים כגון: אבי נימני, נטע ריבקין ועוד.

תלמידי המגמה לחינוך גופני השתתפו אף הם בהרצאות העשרה, אימון טניס במגרשים תואמים, סיור לימודי בנושא תזונה ופעילות גופנית, וחלקם אף לקחו חלק בשיפוט תחרויות. תלמידי י"א מתכוננים בימים אלו לקראת הבגרות במגמה. תלמידי כיתה י' עוסקים בפרויקט לקידום הכושר הגופני האישי על פי תכנית אישית שבנו. 

לפנינו מחצית נוספת עם מגוון תחרויות ומגוון ענפים וכמובן שבוע הבריאות שיתקיים ב 1.3.20.  

צוות החינוך הגופני